/ Статті   / Сільськогосподарська техніка   / Вантажний с / г транспорт  

Інформація (статті) про вантажний с / г транспорт, детальна інформація відносно вантажного с / г транспорту

Вантажний с / г транспорт


На ринку України з’явилася нова продукція від компанії Behr Hella

Компанія Behr Hellaпредставила українському споживачеві свої оновлені продукти.

Сьогодні Behr Hella входить в число 100 найбільших німецьких промислових підприємств. Компанія має багату історію, яка охоплює понад 100 років. . До складу концерну Behr Hella входять два підприємство: Behr ( фахівць в області кондиціонування і систем охолодження двигуна) та Hella (найбільший світовий постачальник автомобільних компонентів, систем освітлення та електронного обладнання).Сьогодні Behr Hella є найбільшим постачальником OEM. Компанія поставляє свою продукцію на конвеєри таких виробників: AUDI; BMW; FORD; MITSUBISHI; PORSCHE; VOLKSVAGEN та інших. Кожен четвертий новий автомобіль в Європі оснащений деталями виробництва Behr Hella. Якість продукції підприємства офіційно підтверджено сертифікатами: ISO / TS 16949: 2002; ISO 9001 і QS 9000.

Behr Hella випускає компоненти для систем освітлення та електронне обладнання для авто. Відмінна якість є найвищим пріоритетом і орієнтиром для всього, що робить компанія, саме тому особлива увага приділяється новим розробкам та інноваціям в продукції.

Не так давно компанією були представлені нові щітки RAZOR Premium. Новинка матиме покращені характеристики, серед яких:

  • вдосконалений дизайн,
  • висока якість чистящої стрічки,
  • покращений матеріал виготовлення,
  • оптимізована вага,
  • посилена гнучкість.

Крім того Behr Hella була представлена нова лінійка звукових сигналів Hella Chrome. Вони мають хромовану поверхню, завдяки чому вони будуть довго виглядати як нові. Сигнали мають відмінні експлуатаційні характеристики:

  • діапазон робочих температур від -40 до +90 °C
  • гучність 112 дБ.

Ці та інші продукти компанії гарантують ефективний результат роботи та безпеку водія. Комплектуючі від Behr Hella вже можна придбати в мережі супермаркетів для вантажного та спецтранспорту Strans.

email: strans.news@gmail.com
Контактна особа: Strans

Дата подачі: 18.10.2018
Дивитись всі статті в розділі Вантажний с / г транспорт